• head_banner

GPUF խորհուրդը

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    Huawei GPON OLT GPUF C ++ սպասարկման տախտակ

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 պորտ GPON OLT միջերեսային տախտակ

    GPUF- ը Huawei MA5800 Series OLT- ի ամենավաճառվող GPON սպասարկման տախտակն է

    Huawei 16-GPON նավահանգստի ինտերֆեյս քարտ `B+/C+/C ++ SFP մոդուլով

    Աջակցություն պառակտման ռացիոնալ 1: 128

    Փոխանցման արագություն ՝ 2.488 Գբիթ/վ, Ստանալու արագություն ՝ 1.244 Գբիթ/վ

    Ինտերֆեյսի տեսակը ՝ SC/PC

    Փոխանցման առավելագույն հեռավորությունը `20 կմ