Ի՞նչ կարող է HUANET-ն անել ձեզ համար այսօր:

  • Տերմինալների մի շարք մոդելներ

    Բոլոր տեսակի OLT/ONU/Transceiver/Switch/WDM կարող են տրամադրվել բարձր որակով, մրցունակ գնով և լավագույն սպասարկումով:

  • Պրոֆեսիոնալ FTTH, FTTX լուծումների փորձ

    HUANET-ն ունի ավելի քան 20 տարվա պատմություն, ավելի քան 10 ծառայություններ իր պորտֆելում և սպասարկված 10,000 հաճախորդ:

  • OEM&ODM հարմարեցված ծառայություն

    OEM&ODM ծառայությունը կարող է տրամադրվել HUANET-ի կողմից՝ ունենալով փորձ և ուժ, որն անհրաժեշտ է որակյալ ծառայություններ և հաճախորդների սպասարկում երաշխավորելու համար:

Առավել հարմար արտադրանք

  • ONU

  • Փոխանցիչ

HUNAET ONU HG911A

HZW-HG911A(HGU) մինի GPON ONT տերմինալային սարք է, որը կիրառվում է մաքուր լայնաշերտ մուտքի համար: Այն ընդունում է մինի տիպի կոմպակտ կառուցվածքի դիզայն՝ բարձր ինտեգրմամբ և կարող է ապահովել 1 GE (RJ45) ինտերֆեյս:Աջակցում է 2-րդ շերտի Ethernet անջատիչի տեխնոլոգիան և հեշտ է սպասարկել և կառավարել: Այն կարող է կիրառվել ռեզիդենտ և բիզնես օգտագործողների համար FTTH/FTTP մուտքի հավելվածի համար: և այն լիովին համապատասխանում է տեխնիկական կանոնակարգերին, ինչպիսիք են ITU-T G.984.x-ը: և GPON Սարքավորման տեխնիկական պահանջը:

  • HZW-HG623-TW(HGU)-ը XPON ONT տերմինալային սարք է, որը նախատեսված է ֆիքսված ցանցի օպերատորի FTTx և եռակի նվագարկման ծառայության պահանջները բավարարելու համար:Այս տուփը հիմնված է կայուն և հասուն Gigabit տեխնոլոգիայի վրա, որն ունի կատարողականության և գնի բարձր հարաբերակցություն, ինչպես նաև Layer 2/3, WDM և բարձրորակ VoIP տեխնոլոգիա:Այն շատ հուսալի է և հեշտ է պահպանել՝ երաշխավորված QoS տարբեր ծառայության համար:Այն լիովին համապատասխանում է տեխնիկական կանոնակարգերին, ինչպիսիք են ITU-T G.984.x-ը և XPON Սարքավորման տեխնիկական պահանջները:

    Կարդալ ավելին
  • HG643-W(HGU) XPON ONT էտերմինալ սարք, որընախագծված է ֆիքսված ցանցի օպերատորի FTTx և triple play ծառայության պահանջարկը բավարարելու համար:Այս տուփը հիմնված է կայուն և հասուն Gigabit-ի վրաXPON տեխնոլոգիա, որն ունի կատարողականության և գնի բարձր հարաբերակցություն և շերտ 2/3-ի տեխնոլոգիա, այն շատ հուսալի է և հեշտ է պահպանել՝ երաշխավորված QoS տարբեր ծառայության համար:Այն լիովին համապատասխանում է տեխնիկական կանոնակարգերին, ինչպիսիք են ITU-T G.984.x-ը և տեխնիկական պահանջները:XPON սարքավորում.

    Կարդալ ավելին

Ավելին

40KM 100G CFP2

100G CFP2 ER4 օպտիկական հաղորդիչն ինտեգրում է փոխանցման և ստացման ուղին մեկ մոդուլի վրա:Հաղորդման կողմում սերիական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիներ վերականգնվում են, վերահաշվարկվում և փոխանցվում չորս լազերային վարորդներին, որոնք կառավարում են չորս էլեկտրական կլանման մոդուլացված լազերներ (EML) 1296, 1300, 1305 և 1309 նմ կենտրոնական ալիքի երկարություններով:Այնուհետև օպտիկական ազդանշանները մուլտիպլեքսացվում են մեկ ռեժիմով օպտիկամանրաթելում արդյունաբերության ստանդարտ LC միակցիչի միջոցով: Ստացող կողմում օպտիկական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիները օպտիկական DE-բազմապատկվում են ինտեգրված օպտիկական ապամուլտիպլեքսավորիչով:Տվյալների յուրաքանչյուր գոլորշի վերականգնվում է PIN ֆոտոդետեկտորի և տրանս-դիմպեդանսի ուժեղացուցիչի միջոցով, վերահաշվարկվում և փոխանցվում է ելքային վարորդին:Այս մոդուլն ունի տաք վարդակից էլեկտրական ինտերֆեյս, ցածր էներգիայի սպառում և MDIO կառավարման միջերես:

  •  

    ԱյնHUAQ40Eհաղորդիչի մոդուլ է, որը նախատեսված է 40կմ օպտիկական հաղորդակցության ծրագրերի համար:Դիզայնը համապատասխանում է IEEE P802.3ba ստանդարտի 40GBASE-ER4-ին:Մոդուլը փոխակերպում է 10 Գբ/վրկ էլեկտրական տվյալների 4 մուտքային ալիք (ch) 4 CWDM օպտիկական ազդանշանի և դրանք մուլտիպլեքսացնում է մեկ ալիքի 40 Գբ/վ օպտիկական հաղորդման համար:Հակառակ դեպքում, ստացողի կողմից մոդուլը օպտիկականորեն անջատում է 40 Գբ/վ ներածումը 4 CWDM ալիքների ազդանշանների մեջ և փոխակերպում դրանք 4 ալիքի ելքային էլեկտրական տվյալների:

    4 CWDM ալիքների կենտրոնական ալիքի երկարություններն են 1271, 1291, 1311 և 1331 նմ՝ որպես ITU-T G694.2-ում սահմանված CWDM ալիքի երկարության ցանցի անդամներ:Այն պարունակում է դուպլեքս LC միակցիչ օպտիկական ինտերֆեյսի համար և 38-փին միակցիչ էլեկտրական ինտերֆեյսի համար:Երկար հեռավորության համակարգում օպտիկական ցրվածությունը նվազագույնի հասցնելու համար այս մոդուլում պետք է կիրառվի մեկ ռեժիմի մանրաթել (SMF):

    Արտադրանքը նախագծված է ձևի գործոնով, օպտիկական/էլեկտրական կապով և թվային ախտորոշիչ միջերեսով՝ QSFP Multi-Source պայմանագրի (MSA) համաձայն:Այն նախագծված է բավարարելու արտաքին գործառնական ամենադժվար պայմանները, ներառյալ ջերմաստիճանը, խոնավությունը և EMI-ի միջամտությունը:

    Մոդուլը գործում է մեկ +3,3 Վ սնուցման միջոցով, և մոդուլների հետ հասանելի են LVCMOS/LVTTL գլոբալ կառավարման ազդանշաններ, ինչպիսիք են Module Present, Reset, Interrupt և Low Power Mode:Ավելի բարդ կառավարման ազդանշաններ ուղարկելու և ստանալու և թվային ախտորոշիչ տեղեկատվություն ստանալու համար հասանելի է 2-լարային սերիական ինտերֆեյս:Առանձին ալիքները կարող են հասցեագրվել, իսկ չօգտագործված ալիքները կարող են փակվել՝ դիզայնի առավելագույն ճկունության համար:

     

    Այս արտադրանքը փոխակերպում է 4-ալիք 10 Գբ/վրկ էլեկտրական մուտքային տվյալները CWDM օպտիկական ազդանշանների (թեթև)՝ շարժվող 4 ալիքի երկարությամբ բաշխված հետադարձ կապ լազերային (DFB) զանգվածի միջոցով:Լույսը համակցված է MUX մասերի կողմից՝ որպես 40 Գբ/վրկ տվյալ, որը տարածվում է SMF-ից հաղորդիչի մոդուլից դուրս:Ստացողի մոդուլն ընդունում է 40 Գբ/վ CWDM օպտիկական ազդանշանների մուտքագրումը և այն մուլտիպլեքսացնում է 4 առանձին 10 Գբ/վրկ ալիքների՝ տարբեր ալիքի երկարությամբ:Յուրաքանչյուր ալիքի երկարության լույս հավաքվում է դիսկրետ ավալանշային ֆոտոդիոդի (APD) միջոցով և այնուհետև թողարկվում է որպես էլեկտրական տվյալներ նախ՝ TIA-ի, իսկ հետո՝ ետ ուժեղացուցիչի կողմից ուժեղացնելուց հետո:

     

    ԱյնHUAQ40Eնախագծված է ձևի գործակից, օպտիկական/էլեկտրական միացումով և թվային ախտորոշիչ ինտերֆեյսով՝ QSFP Multi-Source պայմանագրի (MSA) համաձայն:Այն նախագծված է բավարարելու ամենադժվար արտաքին աշխատանքային պայմանները, ներառյալ ջերմաստիճանը, խոնավությունը և EMI միջամտությունը:Մոդուլն առաջարկում է շատ բարձր ֆունկցիոնալություն և հնարավորությունների ինտեգրում, որը հասանելի է երկլարային սերիական ինտերֆեյսի միջոցով:

     

     

     

    Կարդալ ավելին
  •  

    ՀՈՒԱՆԵՏ HUAXDxx1XL-CD80-ը DWDM XFP հաղորդիչ է, որն ունի գերազանց կայունություն ալիքի երկարության վրա, աջակցում է աշխատանքին 100 ԳՀց ալիքով, ծախսարդյունավետ մոդուլ:Այն նախատեսված է 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR և 10G Fiber- Channel հավելվածների համար:Հաղորդակցիչը բաղկացած է երկու հատվածից. հաղորդիչի հատվածը ներառում է սառը EML լազեր:Իսկ ընդունիչի բաժինը բաղկացած է APD ֆոտոդիոդից՝ ինտեգրված TIA-ի հետ:Բոլոր մոդուլները բավարարում են I դասի լազերային անվտանգության պահանջները: DWDM XFP հաղորդիչն ապահովում է մոնիտորինգի ինտերֆեյս, որը թույլ է տալիս իրական ժամանակում մուտք գործել սարքի գործառնական պարամետրերին, ինչպիսիք են հաղորդիչի ջերմաստիճանը, լազերային կողմնակալության հոսանքը, փոխանցվող օպտիկական հզորությունը, ստացված օպտիկական հզորությունը և հաղորդիչի մատակարարման լարումը:

     

     

     

     

    Կարդալ ավելին

  • ՀՈՒԱՆԵՏ's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10Gbps SFP+ հաղորդիչը նախատեսված է օպտիկական տվյալներ փոխանցելու և ստանալու համար մեկ ռեժիմով օպտիկական մանրաթելից 100 կմ երկարությամբ կապի համար:Այս հաղորդիչը բաղկացած է երկու հատվածից. հաղորդիչի բաժինը ներառում է CWDM EML լազեր:Իսկ ընդունիչի բաժինը բաղկացած է APD ֆոտոդիոդից՝ ինտեգրված TIA-ի հետ:Բոլոր մոդուլները բավարարում են I դասի լազերային անվտանգության պահանջները:Թվային ախտորոշման գործառույթները հասանելի են 2-լարային սերիական ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է SFF-8472-ում, որը թույլ է տալիս իրական ժամանակում մուտք գործել սարքի գործառնական պարամետրեր, ինչպիսիք են հաղորդիչի ջերմաստիճանը, լազերային կողմնակալության հոսանքը, փոխանցվող օպտիկական հզորությունը, ստացված օպտիկական հզորությունը և հաղորդիչի մատակարարման լարումը: .

     

     

     

     

    Կարդալ ավելին
  • HUAQ100Zնախատեսված է 80կմ օպտիկական հաղորդակցության ծրագրերի համար:Այս մոդուլը պարունակում է 4 գծի օպտիկական հաղորդիչ, 4 գծի օպտիկական ընդունիչ և մոդուլի կառավարման բլոկ, ներառյալ 2 լարային սերիական միջերես:Օպտիկական ազդանշանները մուլտիպլեքսացվում են մեկ ռեժիմով մանրաթելին արդյունաբերական ստանդարտ LC միակցիչի միջոցով:Բլոկային դիագրամը ներկայացված է Նկար 1-ում:

     

     

     

    Կարդալ ավելին
  •  

    HUA-QS1H-3110D-ը զուգահեռ 100 Գբ/վրկ Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) օպտիկական մոդուլ է:Այն ապահովում է նավահանգստի խտության ավելացում և համակարգի ընդհանուր ծախսերի խնայողություն:QSFP28 լրիվ դուպլեքս օպտիկական մոդուլն առաջարկում է փոխանցման և ընդունման 4 անկախ ալիքներ, որոնցից յուրաքանչյուրը կարող է աշխատել 25 Գբ/վ արագությամբ՝ 100 Գբ/վրկ տվյալների համախառն արագությամբ 10 կմ մեկ ռեժիմի մանրաթելերի վրա:

    Կարդալ ավելին
  • ԱյնCFP2 LR4 օպտիկական հաղորդիչն ինտեգրում է փոխանցման և ընդունման ուղին մեկ մոդուլի վրա:Հաղորդման կողմում սերիական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիներ վերականգնվում են, վերահաշվարկվում և փոխանցվում չորս լազերային վարորդներին, որոնք կառավարում են չորս էլեկտրական կլանման մոդուլացված լազերներ (EML) 1296, 1300, 1305 և 1309 նմ կենտրոնական ալիքի երկարություններով:Այնուհետև օպտիկական ազդանշանները մուլտիպլեքսավորվում են մեկ ռեժիմով օպտիկամանրաթելում արդյունաբերության ստանդարտ LC միակցիչի միջոցով: Ստացող կողմում օպտիկական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիները օպտիկականորեն դեմուլտիպլեքսացված են ինտեգրված օպտիկական դեմուլտիպլեքսատորի միջոցով:Տվյալների յուրաքանչյուր գոլորշի վերականգնվում է PIN ֆոտոդետեկտորի և թափանցելիության ուժեղացուցիչի միջոցով, ժամանակավորվում և փոխանցվում է ելքային վարորդին:Այս մոդուլն առանձնանում է տաք խրված էլեկտրական ինտերֆեյսով, ցածր էներգիայի սպառմամբ և MDIO կառավարման միջերեսով:

    Կարդալ ավելին
  • OLT

    Huawei olt MA5800-X2

    MA5800-ը՝ բազմաֆունկցիոնալ հասանելիության սարքը, 4K/8K/VR պատրաստ OLT է Gigaband-ի դարաշրջանի համար:Այն օգտագործում է բաշխված ճարտարապետություն և աջակցում է PON/10G PON/GE/10GE մեկ հարթակում:MA5800-ը միավորում է ծառայությունները, որոնք փոխանցվում են տարբեր լրատվամիջոցներով, ապահովում է օպտիմալ 4K/8K/VR վիդեո փորձ, իրականացնում է ծառայության վրա հիմնված վիրտուալացում և աջակցում է սահուն էվոլյուցիան դեպի 50G PON:Շրջանակաձեւ MA5800 շարքը հասանելի է երեք մոդելով՝ MA5800-X17, MA5800-X7 և MA5800-X2:Դրանք կիրառելի են FTTB, FTTC, FTTD, FTTH և D-CCAP ցանցերում:1 U տուփի ձևով OLT MA5801-ը կիրառելի է ցածր խտության տարածքներում ամբողջովին օպտիկական հասանելիության ծածկույթի համար:

  • ONU

    HUNAET ONU HG911A

    HZW-HG911A(HGU) մինի GPON ONT տերմինալային սարք է, որը կիրառվում է մաքուր լայնաշերտ մուտքի համար: Այն ընդունում է մինի տիպի կոմպակտ կառուցվածքի դիզայն՝ բարձր ինտեգրմամբ և կարող է ապահովել 1 GE (RJ45) ինտերֆեյս:Աջակցում է 2-րդ շերտի Ethernet անջատիչի տեխնոլոգիան և հեշտ է սպասարկել և կառավարել: Այն կարող է կիրառվել ռեզիդենտ և բիզնես օգտագործողների համար FTTH/FTTP մուտքի հավելվածի համար: և այն լիովին համապատասխանում է տեխնիկական կանոնակարգերին, ինչպիսիք են ITU-T G.984.x-ը: և GPON Սարքավորման տեխնիկական պահանջը:

  • Փոխանցիչ

    40KM 100G CFP2

    100G CFP2 ER4 օպտիկական հաղորդիչն ինտեգրում է փոխանցման և ստացման ուղին մեկ մոդուլի վրա:Հաղորդման կողմում սերիական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիներ վերականգնվում են, վերահաշվարկվում և փոխանցվում չորս լազերային վարորդներին, որոնք կառավարում են չորս էլեկտրական կլանման մոդուլացված լազերներ (EML) 1296, 1300, 1305 և 1309 նմ կենտրոնական ալիքի երկարություններով:Այնուհետև օպտիկական ազդանշանները մուլտիպլեքսացվում են մեկ ռեժիմով օպտիկամանրաթելում արդյունաբերության ստանդարտ LC միակցիչի միջոցով: Ստացող կողմում օպտիկական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիները օպտիկական DE-բազմապատկվում են ինտեգրված օպտիկական ապամուլտիպլեքսավորիչով:Տվյալների յուրաքանչյուր գոլորշի վերականգնվում է PIN ֆոտոդետեկտորի և տրանս-դիմպեդանսի ուժեղացուցիչի միջոցով, վերահաշվարկվում և փոխանցվում է ելքային վարորդին:Այս մոդուլն ունի տաք վարդակից էլեկտրական ինտերֆեյս, ցածր էներգիայի սպառում և MDIO կառավարման միջերես:

Հաջողված դեպքեր

  • Foshan City to Districts WDM գործը

    1.1.Կառուցեք նոր 40 ալիք DWDM համակարգ՝ 10 Գբիտ/վ մեկ կապուղու արագությամբ
    1.2.Աջակցեք 1+1 երկակի երթուղու ավտոմատ անջատման պաշտպանությանը

    Նորություններ