Ձեր գտնվելու վայրը: տուն
  • EDFA
  • 64 նավահանգիստներ EDFA
  • 64 նավահանգիստներ EDFA

    Ներկառուցված օպտիկական fwdm, այն կարող է միասին փոխանցել լայնաշերտ ցանց և CATV:
    Ընդունում է Er Yb Codoped կրկնակի ծածկված մանրաթելային տեխնոլոգիա;
    Catv մուտքային պորտեր՝ 1 կամընտիր
    Olt մուտքային պորտեր՝ 4-32 կամընտիր
    Com ելքային նավահանգիստները՝ 4-32 կամընտիր;
    Օպտիկական ելքային հզորություն. ընդհանուր հզորությունը մինչև 15W (41dBm);
    Ցածր աղմուկի ցուցանիշ՝ <6dB, երբ մուտքը 0dBm է;
    Ցանցի կառավարման կատարյալ ինտերֆեյս, որը համապատասխանում է ստանդարտ SNMP ցանցի կառավարմանը;
    Խելացի ջերմաստիճանի կառավարման համակարգը նվազեցնում է էներգիայի սպառումը;

    Տեխնիկայի պարամետր

    Նյութ

    Միավոր

    Տեխնիկայի պարամետրեր

    Դիտողություն

    Գործող թողունակություն

    nm

    1545 - 1565 թթ

    Օպտիկական մուտքային հզորության միջակայք

    դԲմ

    -3 - +10

    Առավելագույն զանգ:-10-+10

    Օպտիկական անջատման ժամանակը

    ms

    ≤ 5

    Առավելագույն օպտիկական ելքային հզորություն

    դԲմ

    41

    Ելքային հզորության կայունություն

    դԲմ

    ±0,5

    Աղմուկի գործիչ

    dB

    ≤ 6.0

    Օպտիկական մուտքային հզորություն 0dBm, λ=1550nm

    Վերադարձի կորուստ

    Մուտքագրում

    dB

    ≥ 45

    Արդյունք

    dB

    ≥ 45

    Օպտիկական միակցիչի տեսակը

    CATV IN: SC/APC,

    PON:SC/PC ԿԱՄ LC/PC

    COM:SC/APC ԿԱՄ LC/APC

    PON դեպի COM պորտի ներդրման կորուստ

    ≤ 1.0

    դԲմ

    C/N

    dB

    ≥ 50

    Փորձարկման պայմանը ըստ

    ԳՏ/Տ 184-2002թ.

    C/CTB

    dB

    ≥ 63

    C/CSO

    dB

    ≥ 63

    Էլեկտրաէներգիայի մատակարարման լարումը

    V

    A: AC100V – 260V

    (50 Հց-60 Հց)

    B: DC48V (50 Հց~60 Հց)

    C: DC12V (50 Հց-60 Հց)

    Գործող ջերմաստիճանի միջակայք

    °C

    -10 – +42

    Առավելագույն աշխատանքային հարաբերական խոնավությունը

    %

    Առավելագույնը 95% առանց կոնդենսացիայի

    Պահպանման առավելագույն հարաբերական խոնավությունը

    %

    Առավելագույնը 95% առանց կոնդենսացիայի

    Չափս

    mm

    483(L)×440(W)×88(H)

     

     

     

    Տեղադրման քայլերը
    1. Նախքան սարքավորումը տեղադրելը, խնդրում ենք ուշադիր կարդալ և տեղադրել սարքավորումը՝ համաձայն .Նշում. Տեխնածին վնասի և տեղադրման սխալի հետևանքով առաջացած այլ բոլոր հետևանքների համար մենք պատասխանատվություն չենք կրի և չենք տրամադրի անվճար երաշխիք:
    2. Սարքը հանել տուփից;ամրացնել այն դարակին և հուսալիորեն հիմնավորել:(Հողանցման դիմադրությունը պետք է լինի < 4Ω):
    3. Օգտագործեք թվային մուլտիմետրը սնուցման լարումը ստուգելու համար, համոզվեք, որ մատակարարման լարումը համապատասխանում է պահանջներին, և անջատիչի ստեղնը գտնվում է «OFF» դիրքում:Այնուհետև միացրեք էլեկտրամատակարարումը:
    4. Մուտքագրեք օպտիկական ազդանշանը ցուցադրման հաղորդագրության համաձայն:Անջատիչի ստեղնը միացրեք «ON» դիրքին և դիտեք առջևի վահանակի LED կարգավիճակը:Պոմպի աշխատանքային կարգավիճակի ցուցիչը կանաչ դառնալուց հետո սարքը նորմալ աշխատում է:Այնուհետև սեղմեք ճակատային վահանակի մենյուի կոճակը՝ աշխատանքային պարամետրերը ստուգելու համար:
    5. Օպտիկական էներգիայի հաշվիչը միացրեք օպտիկական ազդանշանի ելքային ծայրին ստանդարտ օպտիկամանրաթելային փորձարկման ցատկողով, այնուհետև չափեք օպտիկական ելքային հզորությունը:Հաստատեք, որ չափված օպտիկական ելքային հզորությունը և ցուցադրվող հզորությունը նույնն են և հասել են անվանական արժեքին:(Հաստատեք, որ օպտիկական էներգիայի հաշվիչը գտնվում է 1550 նմ ալիքի երկարության փորձարկման դիրքում, օպտիկամանրաթելային թեստային ցատկողը համընկնում է և միակցիչի մակերեսին աղտոտվածություն չունի:) Հեռացրեք ստանդարտ օպտիկամանրաթելային թեստային ցատկողը և օպտիկական էներգիայի հաշվիչը;միացնել սարքը ցանցին.Մինչ այժմ սարքն ամբողջությամբ տեղադրվել և կարգաբերվել է:

    Դիմում

    Մեկ ռեժիմ օպտիկամանրաթելային 1550 ուժեղացման ցանց

    FTTH ցանց

    CATV ցանց

    Միջքաղաքային միջքաղաքային ցանց: FTTx PON, առավելագույն աշխատանքային ալիքի երկարություն՝ 1529.16~1563.86 նմ:

    Բոլոր տեսակի SDH/PDH փոխանցման համակարգ: