• head_banner

2 կմ QSFP28

  • 2KM 100G QSFP28

    2 կմ 100 գ QSFP28

    HUA-QS1H-3102D դա զուգահեռ 100 Գբ/վ Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) օպտիկական մոդուլ է: Այն ապահովում է նավահանգստի խտության բարձրացում և համակարգի ընդհանուր ծախսերի խնայողություն: QSFP28 լրիվ երկկողմանի օպտիկական մոդուլն առաջարկում է 4 անկախ փոխանցման և ընդունման ալիք, որոնցից յուրաքանչյուրը կարող է աշխատել 25 Գբ/վ արագությամբ ՝ 100 Գբ/վրկ տվյալների ընդհանուր արագության համար ՝ 2 կմ մեկ ռեժիմի մանրաթելերի վրա:

    LC/UPC երկկողմանի միակցիչով օպտիկամանրաթելային ժապավենի մալուխը կարող է միացվել QSFP28 մոդուլի ընդունիչին: Proիշտ հավասարեցումն ապահովվում է խցիկի ներսում գտնվող ուղեցույցի կապում: Սովորաբար մալուխը չի կարող պտտվել, որպեսզի ալիքը հավասարեցվի ալիքին: Էլեկտրական միացումն իրականացվում է MSA- ին համապատասխանող 38-փին եզրային տիպի միակցիչի միջոցով:

    Ապրանքը նախագծված է ձևի գործոնով, օպտիկական/էլեկտրական միացումով և թվային ախտորոշիչ ինտերֆեյսով `համաձայն QSFP28 բազմակողմանի համաձայնագրի (MSA): Այն նախագծված է արտաքին աշխատանքային ամենախիստ պայմաններին համապատասխանելու համար, ներառյալ ջերմաստիճանը, խոնավությունը և EMI միջամտությունը: Մոդուլը կարող է կառավարվել I2C երկալար սերիական ինտերֆեյսի միջոցով: