• head_banner

10G SFP+

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    HUA-NET SFP+ZR հաղորդիչը նախատեսված է 8.5G/10G Fiber- Channel և 10GBE հավելվածների համար:

    Հաղորդակցիչը բաղկացած է երկու հատվածից. հաղորդիչի հատվածը ներառում է սառը EML լազեր:Իսկ ընդունիչի բաժինը բաղկացած է APD ֆոտոդիոդից՝ ինտեգրված TIA-ի հետ:Բոլոր մոդուլները բավարարում են I դասի լազերային անվտանգության պահանջները:HUA-NET SFP+ZR թվային ախտորոշման գործառույթները հասանելի են 2-լարային սերիական ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է SFF-8472-ում, որը թույլ է տալիս իրական ժամանակում մուտք գործել սարքի գործառնական պարամետրեր, ինչպիսիք են հաղորդիչի ջերմաստիճանը, լազերային կողմնակալության հոսանքը, փոխանցվող օպտիկական հզորությունը, ստացվածը: օպտիկական հզորություն և հաղորդիչի մատակարարման լարումը:

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM օպտիկական մոդուլ

    10G SFP+ CWDM օպտիկական մոդուլ


    ՀՈՒԱՆԵՏ's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10Gbps SFP+ հաղորդիչը նախատեսված է օպտիկական տվյալներ փոխանցելու և ստանալու համար մեկ ռեժիմով օպտիկական մանրաթելից 100 կմ երկարությամբ կապի համար:Այս հաղորդիչը բաղկացած է երկու հատվածից. հաղորդիչի բաժինը ներառում է CWDM EML լազեր:Իսկ ընդունիչի բաժինը բաղկացած է APD ֆոտոդիոդից՝ ինտեգրված TIA-ի հետ:Բոլոր մոդուլները բավարարում են I դասի լազերային անվտանգության պահանջները:Թվային ախտորոշման գործառույթները հասանելի են 2-լարային սերիական ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է SFF-8472-ում, որը թույլ է տալիս իրական ժամանակում մուտք գործել սարքի գործառնական պարամետրեր, ինչպիսիք են հաղորդիչի ջերմաստիճանը, լազերային կողմնակալության հոսանքը, փոխանցվող օպտիկական հզորությունը, ստացված օպտիկական հզորությունը և հաղորդիչի մատակարարման լարումը: .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ երկակի օպտիկամանրաթելային մոդուլ

    10G SFP+ երկակի օպտիկամանրաթելային մոդուլ

     

    HUA-NET SFP+ZR հաղորդիչը նախատեսված է 8.5G/10G Fiber- Channel և 10GBE հավելվածների համար:

    Հաղորդակցիչը բաղկացած է երկու հատվածից. հաղորդիչի հատվածը ներառում է սառը EML լազեր:Իսկ ընդունիչի բաժինը բաղկացած է APD ֆոտոդիոդից՝ ինտեգրված TIA-ի հետ:Բոլոր մոդուլները բավարարում են I դասի լազերային անվտանգության պահանջները:HUA-NET SFP+ZR թվային ախտորոշման գործառույթները հասանելի են 2-լարային սերիական ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է SFF-8472-ում, որը թույլ է տալիս իրական ժամանակում մուտք գործել սարքի գործառնական պարամետրեր, ինչպիսիք են հաղորդիչի ջերմաստիճանը, լազերային կողմնակալության հոսանքը, փոխանցվող օպտիկական հզորությունը, ստացվածը: օպտիկական հզորություն և հաղորդիչի մատակարարման լարումը:

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C(I)D40 Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ հաղորդիչները նախատեսված են 10 Գիգաբիթանոց Ethernet կապերում օգտագործելու համար մինչև 40 կմ SingleMode օպտիկամանրաթելով:Դրանք համապատասխանում են SFF- 8431, SFF-8432 և ITU-T G.698.1 ստանդարտներին:Հաղորդակցիչի նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար՝ հաճախորդներին հեռահաղորդակցության համար լավագույն լուծումներ մատակարարելու համար:

    Այս հաղորդիչը բաղկացած է երկու հատվածից. հաղորդիչի հատվածը ներառում է սառեցված EML լազեր:Իսկ ընդունիչի բաժինը բաղկացած է PIN ֆոտոդիոդից՝ ինտեգրված TIA-ի հետ:Բոլոր մոդուլները բավարարում են I դասի լազերային անվտանգության պահանջները:Թվային ախտորոշման գործառույթները հասանելի են 2-լարային սերիական ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է SFF-8472-ում, որը թույլ է տալիս իրական ժամանակում մուտք գործել սարքի գործառնական պարամետրեր, ինչպիսիք են հաղորդիչի ջերմաստիճանը, լազերային կողմնակալության հոսանքը, փոխանցվող օպտիկական հզորությունը, ստացված օպտիկական հզորությունը և հաղորդիչի մատակարարման լարումը: .