• head_banner

100Գ QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D-ը զուգահեռ 100 Գբ/վրկ Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) օպտիկական մոդուլ է:Այն ապահովում է նավահանգստի խտության ավելացում և համակարգի ընդհանուր ծախսերի խնայողություն:QSFP28 լրիվ դուպլեքս օպտիկական մոդուլն առաջարկում է փոխանցման և ընդունման 4 անկախ ալիքներ, որոնցից յուրաքանչյուրը կարող է աշխատել 25 Գբ/վ արագությամբ՝ 100 Գբ/վրկ տվյալների համախառն արագությամբ 10 կմ մեկ ռեժիմի մանրաթելերի վրա:

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Zնախատեսված է 80կմ օպտիկական հաղորդակցության ծրագրերի համար:Այս մոդուլը պարունակում է 4 գծի օպտիկական հաղորդիչ, 4 գծի օպտիկական ընդունիչ և մոդուլի կառավարման բլոկ, ներառյալ 2 լարային սերիական միջերես:Օպտիկական ազդանշանները մուլտիպլեքսացվում են մեկ ռեժիմով մանրաթելին արդյունաբերական ստանդարտ LC միակցիչի միջոցով:Բլոկային դիագրամը ներկայացված է Նկար 1-ում:

     

     

     

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D զուգահեռ 100 Գբ/վրկ Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) օպտիկական մոդուլ է:Այն ապահովում է նավահանգստի խտության ավելացում և համակարգի ընդհանուր ծախսերի խնայողություն:QSFP28 լրիվ դուպլեքս օպտիկական մոդուլն առաջարկում է փոխանցման և ընդունման 4 անկախ ալիք, որոնցից յուրաքանչյուրը կարող է աշխատել 25 Գբ/վ արագությամբ՝ 100 Գբ/վրկ տվյալների համախառն արագության համար 2 կմ մեկ ռեժիմով մանրաթելերի վրա:

    Օպտիկամանրաթելային ժապավենի մալուխը LC/UPC Duplex միակցիչով կարող է միացված լինել QSFP28 մոդուլի տարայի մեջ:Պատշաճ հավասարեցումն ապահովվում է անոթի ներսում գտնվող ուղեցույցների միջոցով:Սովորաբար մալուխը չի կարող ոլորվել՝ ալիքից դեպի ալիք ճիշտ հավասարեցման համար:Էլեկտրական միացումն իրականացվում է MSA-ին համապատասխանող 38-փին եզրային տիպի միակցիչի միջոցով:

    Արտադրանքը նախագծված է ձևի գործակից, օպտիկական/էլեկտրական միացումով և թվային ախտորոշիչ միջերեսով՝ QSFP28 Բազմաղբյուրային Համաձայնագրի (MSA) համաձայն:Այն նախագծված է բավարարելու ամենադժվար արտաքին աշխատանքային պայմանները, ներառյալ ջերմաստիճանը, խոնավությունը և EMI միջամտությունը:Մոդուլը կարելի է կառավարել I2C երկլարային սերիական ինտերֆեյսի միջոցով:

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 հաղորդիչի մոդուլը նախատեսված է 100 Գիգաբիթ Ethernet կապերի համար 40կմ մեկ ռեժիմով օպտիկամանրաթելից:Թվային ախտորոշման գործառույթները հասանելի են I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է QSFP+ MSA-ով:Եվ համապատասխանում է 100G 4WDM-40 MSA-ին: