• head_banner

100 գ CFP2

  • 100մ 100Գ CFP2

    100մ 100Գ CFP2

    CFP2-100GBASE-SR10 մոդուլն աջակցում է 100 մ կապի երկարություն ստանդարտ բազմաֆունկցիոնալ մանրաթելի վրա (MMF, G.652):100 Gigabit Ethernet ազդանշանը տեղափոխվում է չորս ալիքի երկարությամբ:Չորս ալիքի երկարությունների բազմապատկումն ու դեմուլտիպլեքսացումը կառավարվում են սարքում:

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    ԱյնCFP2 LR4 օպտիկական հաղորդիչն ինտեգրում է փոխանցման և ընդունման ուղին մեկ մոդուլի վրա:Հաղորդման կողմում սերիական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիներ վերականգնվում են, վերահաշվարկվում և փոխանցվում չորս լազերային վարորդներին, որոնք կառավարում են չորս էլեկտրական կլանման մոդուլացված լազերներ (EML) 1296, 1300, 1305 և 1309 նմ կենտրոնական ալիքի երկարություններով:Այնուհետև օպտիկական ազդանշանները մուլտիպլեքսավորվում են մեկ ռեժիմով օպտիկամանրաթելում արդյունաբերության ստանդարտ LC միակցիչի միջոցով: Ստացող կողմում օպտիկական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիները օպտիկականորեն դեմուլտիպլեքսացված են ինտեգրված օպտիկական դեմուլտիպլեքսատորի միջոցով:Տվյալների յուրաքանչյուր գոլորշի վերականգնվում է PIN ֆոտոդետեկտորի և թափանցելիության ուժեղացուցիչի միջոցով, ժամանակավորվում և փոխանցվում է ելքային վարորդին:Այս մոդուլն առանձնանում է տաք խրված էլեկտրական ինտերֆեյսով, ցածր էներգիայի սպառմամբ և MDIO կառավարման միջերեսով:

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    100G CFP2 ER4 օպտիկական հաղորդիչն ինտեգրում է փոխանցման և ստացման ուղին մեկ մոդուլի վրա:Հաղորդման կողմում սերիական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիներ վերականգնվում են, վերահաշվարկվում և փոխանցվում չորս լազերային վարորդներին, որոնք կառավարում են չորս էլեկտրական կլանման մոդուլացված լազերներ (EML) 1296, 1300, 1305 և 1309 նմ կենտրոնական ալիքի երկարություններով:Այնուհետև օպտիկական ազդանշանները մուլտիպլեքսացվում են մեկ ռեժիմով մանրաթելի մեջ՝ արդյունաբերական ստանդարտ LC միակցիչի միջոցով: Ստացող կողմում օպտիկական տվյալների հոսքերի չորս երթուղիները օպտիկական են:DE-մուլտիպլեքսացվածինտեգրված օպտիկական ապամուլտիպլեքսորով:Յուրաքանչյուր տվյալների գոլորշու վերականգնվում է PIN-ովֆոտո-դետեկտորևտրանս-իմպեդանսուժեղացուցիչ,կրկին ժամանակավորված, և փոխանցվել է ելքային վարորդին:Այս մոդուլն ունի ատաք վարդակիցէլեկտրական ինտերֆեյս, ցածր էներգիայի սպառում և MDIO կառավարման միջերես: