• head_banner

100 գ CFP2

  • 100m 100G CFP2

    100 մ 100 Գ CFP2

    CFP2-100GBASE-SR10 մոդուլն ապահովում է 100 մ երկարությամբ ստանդարտ բազմաֆունկցիոնալ մանրաթելերի վրա կապի երկարություն (MMF, G.652): 100 Գիգաբիթ Ethernet ազդանշանը փոխանցվում է չորս ալիքի երկարությունների վրա: Չորս ալիքի երկարությունների բազմապատկումն ու դեմուլտիպլեքսավորումը կառավարվում են սարքի ներսում:

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    The CFP2 LR4 օպտիկական ընդունիչը միավորում է փոխանցման և ստացման ուղին մեկ մոդուլի վրա: Հաղորդման կողմում սերիական տվյալների հոսքի չորս գոտի վերականգնվում, վերականգնվում և փոխանցվում է չորս լազերային վարորդների, որոնք վերահսկում են չորս էլեկտրական-ներծծող մոդուլացված լազերներ (EML) `1296, 1300, 1305 և 1309 նմ կենտրոնական ալիքների երկարությամբ: Օպտիկական ազդանշաններն այնուհետև մուլտիպլեքսացվում են մեկ ռեժիմի մանրաթելի մեջ ՝ արդյունաբերական ստանդարտ LC միակցիչի միջոցով: Ընդունման կողմից, օպտիկական տվյալների հոսքերի չորս ուղիներ օպտիկական ապամուլտիպլեքսավորվում են ինտեգրված օպտիկական դեմուլտիպլեքսերի միջոցով: Տվյալների յուրաքանչյուր գոլորշի վերականգնվում է PIN ֆոտոդետեկտորի և տրանսիմպեդենս հզորության ուժեղացուցիչի միջոցով, կրկնվում և փոխանցվում ելքային վարորդին: Այս մոդուլն առանձնանում է տաք միացվող էլեկտրական ինտերֆեյսով, ցածր էներգիայի սպառմամբ և MDIO կառավարման ինտերֆեյսով:

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    100G CFP2 ER4 օպտիկական ընդունիչ սարքը միավորում է փոխանցման և ստացման ուղին մեկ մոդուլի վրա: Հաղորդման կողմում սերիական տվյալների հոսքի չորս գոտի վերականգնվում, վերականգնվում և փոխանցվում է չորս լազերային վարորդների, որոնք վերահսկում են չորս էլեկտրական-ներծծող մոդուլացված լազերներ (EML) `1296, 1300, 1305 և 1309 նմ կենտրոնական ալիքների երկարությամբ: Օպտիկական ազդանշաններն այնուհետև բազմապատկվում են մեկ ռեժիմի մանրաթելի մեջ ՝ արդյունաբերական ստանդարտ LC միակցիչի միջոցով: Ընդունման կողմից օպտիկական տվյալների հոսքերի չորս ուղիներ օպտիկական ենDE- բազմապատկված ինտեգրված օպտիկական դեմուլտիպլեքսերի միջոցով: Տվյալների յուրաքանչյուր գոլորշի վերականգնվում է PIN- ովլուսանկար-դետեկտոր եւ տրանս-իմպեդենս ուժեղացուցիչ, վերահաշվարկված, և փոխանցվել է ելքային վարորդին: Այս մոդուլը պարունակում է ա տաք-խցանված էլեկտրական ինտերֆեյս, ցածր էներգիայի սպառում և MDIO կառավարման ինտերֆեյս: